Pazar, Nisan 21, 2024
8. SINIF KAYNAKLAR

8. SINIF 1. ÜNİTE FRİENDSHIP KELİME SUNUSU

Bu sayfada 9. sınıf 1. ünite Friendship konusu için hazırladığım kelime sunusu yer almakta. Uygulamada pek çok özellik mevcut. Sadece kelime sunusu değil, aynı zamandan test oluşturma aracı, eşleştirme oyunlarını yapabileceğiniz bir uygulama. Çalışma modu seç kısmından farklı etkinlikler yapabilirsiniz.

8. SINIF 1. ÜNİTE FRİENDSHIP KELİMELERİNİ AŞAĞIDAN İNDİREBİLİRSİNİZ

“8. Sınıf Öğrencileri İçin www.ibrahimbozatli.com’da Öne Çıkan Kelime Oyunları, Online Kelime Testleri ve Kelime Sunusu!”

  1. sınıf öğrencilerinin dil öğrenim yolculuğunu desteklemek ve İngilizce becerilerini güçlendirmek amacıyla www.ibrahimbozatli.com olarak sunduğumuz özel materyallerle tanışın. Sitemiz, 8. sınıf düzeyine özgü hazırlanan kapsamlı kelime sunusu ile öğrencilere dostluk kavramını İngilizce olarak tanıtmaktadır. Aynı zamanda, öğrenmeyi eğlenceli bir deneyime dönüştüren kelime oyunları ve öğrencilerin kendilerini sınayabileceği online kelime testleri de sunuyoruz. www.ibrahimbozatli.com’un interaktif ve zengin içeriği, 8. sınıf öğrencilerinin dil becerilerini geliştirirken aynı zamanda keyifli bir öğrenme deneyimi yaşamalarına olanak tanıyor.

Bir yanıt yazın